Elektronické zabezpečení objektů

Zabezpečujeme rodinné domy, kancelářské budovy a sklady.

Zabezpečení objektů provádíme systémem JABLOTRON, PARADOX a DSC. GSM přenos alarmů nebo Rádiový přenos alarmu fungující na území České republiky, který navíc používá vlastní rádiovou síť. Díky tomu je nezarušitelný, nezávislý na technologii GPS/GSM.

Při montáži EZS využíváme drátové i bezdrátové prvky podle potřeb a přání uživatele.

Sherlog SecurityHome                                              

Systémy SHERLOG SecurityHome pro 24 hodinové zabezpečení objektů jsou v současné době považovány za špičku v oblasti aktivní bezpečnosti objektů. Roku 1992 byly systémy SHERLOG SecurityHome poprvé nasazeny v praxi. V současné době počet klientů neustále stoupá. Systém Sherlog je rádiový systém vybudovaný firmou SECAR a tím je zabezpečena větší ochrana proti zarušení oproti systémům na bázi veřejného GSM signálu. V ceně ročního provozního poplatku jsou započteny dva výjezdy měsíčně. Ostatní jsou zpoplatněny dle dohody. Všechny produkty firmy SECAR podléhají pravidelné roční kontrole a odzkoušení.

V případě narušení objektu se zařízení aktivuje automaticky. Následuje kontaktování zákazníka podle předem stanovených priorit.

  • V případě úspěšného kontaktu a ověření klienta heslem nebo jinými dostupnými daty je zjištěna příčina alarmu ( největší podíl má chybná manipulace nebo opomenutí odkódování ).
  • V případě neúspěšného kontaktu nebo sdělení, že v objektu nikdo není dochází k okamžitému výjezdu zásahového vozidla a kontrole daného objektu. V případě zjištění narušení je kontaktována Policie ČR. O výsledku výjezdu je kontaktován i majitel pomocí SMS nebo telefonicky.
  • V případě, že 24 hodinový dispečink má informaci, že zákazník je mimo objekt ( dovolená, služební cesta, zájezd, výlet …. ) dochází k okamžitému výjezdu zásahového vozidla a kontrole daného objektu. V případě zjištění narušení je kontaktována Policie ČR. O výsledku výjezdu je kontaktován i majitel pomocí SMS nebo telefonicky.

Roční provozní poplatek tohoto systému činí celkem 6 000,-Kč což je 500,- Kč bez DPH měsíčně.

Objednat systém si můžete na našem emailu secarsilesia@secarsilesia.cz či telefonicky +420 596 633 350.

Ukázka produktů

 Certifikáty