Sherlog trace

Služba Sherlog Trace umožňuje zákazníkům zobrazení a práci s polohovými daty jak z vozidlových jednotek tak i z jednotek určených pro monitoring osob nebo zvířat. V aplikaci je také možné zobrazit polohová data z mobilních telefonů s GPS vybavených speciální aplikací. Zákazník tak pracuje v jedné aplikaci bez rozdílu zvolených jednotek.

Abychom lépe reagovali na potřeby dané firmy, umožňujeme Vám si zvolit jednu ze tří verzí nastavení portálové aplikace. Doporučujem pro celou flotilu vozů jednu verzi. V průběhu služby je možné přejít na verzi vyšší.

BASIC – účinný nástroj pro kontrolu vozidel.

Jedná se o základní verzi systému, u které je kladen největší důraz na jednoduchost a rychlost. Tato verze je díky tomu určena všem zákazníkům, kteří nemají velké nároky na funkce, ale přesto chtějí mít přehled o vozidlech. Umožňuje evidenci knihy jízd, vytváření základních sestav a prohlížení tras nad mapou.  V porovnání s vyšší verzí se data z jednotek zpracovávají s konfigurací, která zajišťuje menší frekvenci načítání poloh a tím jejich menší objem, nikoliv však na úkor kvality výpočtu ujeté vzdálenosti vozidla.

Doporučujeme pro malé firmy s několika málo vozy.

STANDARD – efektivní způsob jak mít přehled nad vozovým parkem

Verze Standard v sobě zahrnuje veškeré nástroje, které jsou potřebné pro kompletní správu firemních flotil. Nabízí dispečerské funkce s možností vidět polohu více vozidel nad mapou, sledování servisních intervalů, provádění hromadných změn včetně importů a exportů z a do aplikací třetích stran. Obsahuje rozsáhlý reporting a řadu dalších užitečných funkcí. Součástí této verze jsou mapy poskytovatele Seznam.cz s pravidelnou půlroční aktualizací.

Doporučujeme pro střední i velké firmy s větším vozovým parkem

PREMIUM – nejvyšší stupeň monitoringu firemní flotily

Verze Premium obsahuje všechny funkce, které náš systém nabízí. Od verze Standard se liší především úzce specializovanými moduly, možností systémových notifikací pomocí emailu/SMS a také mapovými podklady. Vektorové mapové podklady v této verzi jsou pravidelně, kvartálně aktualizované. V měsíčním poplatku je dostupné pokrytí celé Evropy do úrovně ulic. V této verzi jsou dostupné např. funkce sledování uživatelských oblastí, Google funkce, alertovací nástroj pracující v reálném čase, modul docházky apod.

Doporučujeme pro specializované společnosti jako taxi služby, půjčovny, velké přepravní společnosti, leasingové společnosti nebo pro firmy, které specifické funkce využijí.